3D PDF failu veidošana Bluebeam Revu

Jaunumi
04 2019

3D PDF faili ļauj izstrādāt, koplietot un rediģēt dokumentus un rasējumus, kas bagātīgi ar CAD saturu. 3D PDF failu lietošana ļauj viegli piekļūt CAD failiem un tos izmantot ikvienam projektā iesaistītajam dalībniekam, pat ja viņš ikdienā nelieto CAD programmatūru.

3D PDF failu izveide, izmantojot Drag and Drop funkciju

Pastāv vairāki veidi kā izveidot 3D PDF failu. Pirmais no tiem ir ienest failu Bluebeam Revu darba virsmā, lai ātri to pārveidotu par 3D PDF failu. Tomēr jāatzīst, ka šo veidu iespējams izmantot vien tiem lietotājiem, kas strādā ar Universal 3D (*.u3d) vai Industry Foundation Class (*.ifc) faila paplašinājumu.

Failu konvertēšana, izmantojot Bluebeam Revu spraudni

Bluebeam Revu CAD un eXtreme versiju spraudņi automatizē 2D un 3D PDF veidošanu CAD programmatūrā.

CAD un Extreme versiju spraudņi ir savietojami ar tādām programmām kā:

3D satura pievienošana pastāvošā PDF failā

Papildus 3D PDF failu izveidošanai, Bluebeam Revu iespējams pievienot papildus 3D modeli jau esošam PDF failam ar  teksta un 2D saturu. To iespējams izdarīt, izmantojot rīku Add & Edit 3D Content, kas ļauj definēt un iezīmēt to apgabalu, kurā tiks ievietots nepieciešamais fails. Lai to izdarītu, dodieties uz Edit, izvēlieties PDF Content un tad Add & Edit 3D Content. Kad 3D modelis ir importēts failā, jūs varat mainīt iestatījumus, redigēt 3D modeļa pārlūku jeb Model Tree, kā arī labot tā nosaukumu vai atsevišķas detaļas.

3D modeļa pārlūks un skats

3D modeļa pārlūks jeb Model Tree nodrošina intuitīvu veidu kā pārlūkot, kārtot un rediģēt izstrādāto 3D modeli. Savukārt, skats jeb View ļauj saglabāt konkrētas 3D modeļa pozīcijas un konfigurācijas, lai arī turpmāk tās varētu izmantot projekta vajadzībām. Skats spēj atcerēties precīzu tālummaiņu un 3D modeļa pārveidojumus, kas veikti 3D PDF failā.

Failu eksportēšana uz CSV

3D PDF faili parasti satur daudz dokumentu, rasējumu un citu datu, tomēr mēdz gadīties, ka projekta ietvaros ir nepieciešams izmantot konkrētus datus. Šim nolūkam izmantojiet filtrēšanas rīku, lai projekta vajadzībām tiktu atlasīti atbilstošākie dati. Kad esat atlasījuši nepieciešamo informāciju un datus, varat tos eksportēt CSV formātā. To iespējams izdarīt noklikšķinot uz 3D modeļa pārlūka, izvēloties Summary un tad eksportēt atbilstošo failu CSV formātā, izmantojot funkciju Export to CSV Summary.

Uzzini vēl vairāk noderīgu funkciju apmeklējot, Bluebeam Revu atvērto nodarbību 5. jūnijā!

PIETEIKTIES